ایستگاه های ساماندهی ماشین آلات ساختمانی

در این بخش ....

اطلاعات بیشتر

ایستگاههای فصلی

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

نرخ نامه

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری:

دست‌فروشان بازار کرمان ساماندهی می‌شوند

 

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرمان از ساماندهی دست‌فروشان بازار کرمان خبر داد.

محمود ایرانمنش گفت: دست‌فروشان بازار کرمان به جنب بازار شهرداری، ابتدای خیابان ۱۷ شهریور انتقال خواهند یافت.

وی افزود: با توجه به لزوم آزادسازی معابر پیادۀ بازار و تسهیل در عبور و مرور و رعایت اصول فاصله‌گذاری اجتماعی و همچنین تأکید و موافقت سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری، با پیگیری سازمان ساماندهی مشاغل شهری و شهرداری منطقه پنج (بافت تاریخی)، قطعه‌زمینی روبه‌روی مقبره مشتاقیه، جنب بازار شهرداری، که مالکیت آن با شهرداری است،در حال آماده‌سازی است و پس از تکمیل به دست‌فروشان شناسنامه دار واگذار می شود.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری با بیان این‌که مقرر شده تمام دست‌فروشان از بازار به این محل منتقل شوند، بر اهمیت و ضرورت ساماندهی دست‌فروشان تأکید کرد و گفت: هدف از این اقدام، این است برای افرادی که در خیابان‌ها و بازار کرمان سدمعبر و مشکل ایجاد می‌کنند، راه‌کاری پیدا کنیم.

ایرانمنش افزود: پیاده‌رو و خیابان، متعلق به همه شهروندان است؛ بنابراین، اصناف باید به قوانین پایبند باشند، به حقوق شهروندی احترام بگذارند و از سدمعبر در پیاده‌روها و معابر عمومی پرهیز کنند.

وی ادامه داد: دست‌فروشان می‌توانند برای ثبت‌نام و تکمیل پرونده به سازمان ساماندهی مشاغل شهری واقع در نبش چهارراه هفده شهریور مراجعه کنند.

معرفی مدیر عامل

 

محمود ایرانمنش

مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی

حاضرین در سایت

ما 114 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ورود کاربران

Go to top